angielska słowacka 

 WSPÓŁPRACA MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI POLSKO-SŁOWACKICH Z ZACHOWANIEM WARTOŚCI KULTUROWYCH REGIONÓW PRZYGRANICZNYCH
 
2022-06-27     Cypriana, Emanueli, Władysława     "Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka". Henry Saka    

Konferencja podsumowująca projekt „Współpraca młodzieży i nauczycieli z Polski i Słowacji z zachowaniem wartości kulturowych regionów przygranicznych”

W dniu 15 grudnia 2010r. odbyła się konferencja podsumowująca projekt pt. „Współpraca młodzieży i nauczycieli z Polski i Słowacji z zachowaniem wartości kulturowych regionów przygranicznych”. Zaproszeni na nią zostali nauczyciele z Gimnazjum w Muszynie, Gimnazjum Leonarda Stockela w Bardejovie, uczniowie biorący udział w projekcie a także przedstawiciele władz oświaty i miasta. Uczestnicy konferencji mieli okazję dowiedzieć się o działaniach podjętych w ramach projektu, celach współpracy oraz usłyszeć opinię samych uczniów na temat tego projektu (która była oczywiście bardzo pozytywna). Po części oficjalnej przygotowany został poczęstunek dla wszystkich. Każdy z gości otrzymał również gadżety związane z projektem, w tym album promujący w.w. program.
Konferencja odbyła się w bardzo miłej atmosferze i była okazją do podsumowania rocznej współpracy. Niestety była także pożegnaniem z nowymi znajomymi ze Słowacji. Liczymy na więcej równie udanych projektów.

Konferencja podsumowująca projekt 15.12.2010 - zdjęcia

Relacja telewizyjna z konferencji kończącej projekt

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska